BOT
Ja, die zul je nodig hebben als er wel een tankautospuit had moeten staan in plaats van een motor...
Sommige RIV concepten ben ik best voorstander van, maar is dit praktisch?
Wat gaat die motorspuitgast dan doen? Alleen resetten? Zoeken naar de oorzaak kan ook een lekkere klus worden in je eentje, als het een beetje een pittig object is.
En natuurlijk het grootste bezwaar: als er wel wat aan de hand is, wat kan je dan in je eentje uitrichten? Ik zou daar niet graag staan
![Lips Sealed :-X](https://www.hulpverleningsforum.nl/Smileys/default/lipsrsealed.gif)
Dan kan je misschien beter verplicht stellen dat ieder bedrijf dat is aangesloten op OMS een BHV organisatie moet hebben die voldoende competenties en kwalificaties heeft om zelf onderzoek te doen en de handel te resetten. Dan kunnen ze zelf heel veel afvangen. En voor als er wel stront aan de knikker is, maak je bij wijze van spreken een doormeldknop op de BMI.
![](https://www.hulpverleningsforum.nl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.origineelcadeau.be%2Fwp-content%2Fuploads%2Fnoodknop.jpg&hash=4b2ab848e295829d1e541274db2b4d3e)