Rescue Vlissingen wordt om de twee jaar georganiseerd en is elke editie weer één groot spektakel. Na een bescheiden start in 1998 behoort het evenement inmiddels tot de grootste hulpverleningsevenementen van Nederland.
Editie 2012 was met 75.000 bezoekers en ruim 115 deelnemende organisaties uit 5 verschillende landen de grootste editie ooit. Een mijlpaal waar we trots op zijn!
DoelRescue Vlissingen laat het publiek op een ontspannen manier kennismaken met alle facetten van hulpverlening. Zo ontstaat er begrip voor hulpverleners tijdens echte incidenten en is er wellicht interesse om zelf ook hulpverlener te worden.
Editie 2014Locatie -------- Vlissingen (Boulevards, Badstrand en Parkeerterrein Kenau Hasselaarstraat)
Tijd ------------ 12:00 - 18:00 uur
Toegang ------- Gratis
Wat kunt u verwachten?- Spectaculaire reddingsdemonstraties te land, ter zee en in de lucht;
- Uitgebreide static show met diverse soorten hulpverleningsvoertuigen, vaartuigen
en helikopters;
- Diverse activiteiten voor jong en oud;
- Werving en informatiestands.
Kijk voor meer informatie op onze website:
www.rescuevlissingen.nl
U kunt ons ook volgen via de Social Media! Zo blijft u altijd en overal op de hoogte!
FACEBOOK: www.facebook.com/Rescue.VlissingenTWITTER: www.twitter.com/rescuevlisYOUTUBE: www.youtube.com/rescuevlissingen
Rescue Vlissingen 2012![](https://www.hulpverleningsforum.nl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg690.imageshack.us%2Fimg690%2F2968%2Fzd9h.jpg&hash=bbd05dfbb864449ef244a99440f83eb5)